Spółki / Aktualności > TI Poland


  

TI POLAND SP. Z O. O. 

Ul. Bestwińska 143a
43-346 Bielsko-Biała,  
tel. +48334992100.  
  
e-mail tipoland@pl.tiauto.com
 
 
 
2021-08-30 -

 

Konferencja prasowa przed zakładem TI Poland w Wapiennicy

 

W dniu 26.08.2021 r. przed zakładem TI Poland w Wapiennicy odbyła sie krótka konferencja prasowa zorganizowana przez naszą Organizację Związkową na którą została zaproszona posłanka Daria Gosek-Popiołek. Po konferencji wspólnie złożyliśmy do pracodawcy wniosek poprzez interwencję poselską o udostępnienie dokumentacji ekonomicznej  Spółki. Dyrekcja w dalszym ciągu twierdzi, iż nie widzi potrzeb wzrostu wynagrodzeń dla pracownikow w tym roku  pomimo wysokiej inflancji oraz wynagrodzeń w spółce  dużo poniżej rynkowej płacy. Stąd  jako Organizacja Związkowa po zakończynych fiaskiem mediacjach  jesteśmy  w fazie przygotowań do referendum strajkowego we wszystkich zakladach TI Poland. Poniżej zamieszamy linki do:

Galeria

Radio Katowice

www.facebook.com

You Tube 

 

2021-06-18 -

 

Mediacje zakończone fiaskiem - Będzie strajk !!!


W dniu 17.06.2021 roku w Spółce TI Poland odbyły się mediacje pomiędzy Przedstawicielami Pracodawcy a NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej z udziałem Mediatora wyznaczonego z listy Ministrstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Mediacje zakończyły sie fiaskiem rozmów po ktorych został sporządzony prokół rozbieżności !!!

Stanowisko Przedstawicieli Dyrekcji jest od kliku spotkań niezmienne (brak potrzeby wzrostu wynagrodzeń w 2021) pomino tego, iż jako organizacja wykazaliśmy dobrą wolę do zawarcia porozumienia zdecydowanym zredukowaniem żądań z jakimi wystąpiśmy,ale i to nie spotkało sie akceptacją Dyrekcji zakładu. Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy przygotowania do przeprowadzenia akcji protestacyjnych łacznie ze strajkiem. Szczegóły w Informator Związkowy 24/2021

 

2021-04-15 -

 

Co dalej z podwyżkami dla pracowników TI Poland ?

 

Pomimo trzech spotkań negocjacyjnych jakie odbyły sie pomiędzy Organizacją Związkową a Przedstawicielami Pracodawcy, Dyrekcja Spółki TI Poland Sp. z o.o. nie przedstawiła żadnej propozycji wzrostu funduszu płac dla pracownków Spółki. W związku z powyższym Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej, podjął uchwałę o wszczęciu sporu zbiorowego. Głównym postulatem jest wzrost wynagrodzeń dla wszystkich pracowników Spółki w tym roku. 

2021-03-17 -

 

Czy pracownicy TI Poland Sp. z o.o otrzymają w tym roku wzrost wynagrodzeń miesięcznych???

 

    Negocjacje płacowe jakie traja od lutego z Ti Poland nie przyniosły w dniu dzisiejszym porozumiienia pomiędzy Dyrekcją Spółki a Związkiem Zawodowym. Pomiomo, iż było to drugie spotkanie z kolei przedstawiciele pracodawcy nie odnieśli sie do oczekiwań jakie złożyła Organizacja Związkowa i nie przedstawiła żadnej propozycji wzrostu wynagrodzeń w roku 2021. Informator Zwiąkowy 10/2021

 

 

 

2020-09-22 -

 

Spotkanie w TI Poland

 

W dniu 21.09.2020 roku (poniedziałek) na wniosek Naszej Organizacji Zwiazkowej odbyło się spotkanie z przedstawicielami Dyrekcji. Na spotkaniu miały być wyjaśnione niejasności co do zasad wynagradzania pracowników z poszczególnych zakładów oraz sprawy z jakimi zwrócili sie nasi członkowie. Nie jesteśmy do końca zadowoleni z efektów spotkania nie wszystkie tematy z którymi się zwróciliśmy zostały wyjaśnione. Liczymy że na kolejnych spotkaniach dojdziemy do porozumienia z Przedstawicielami Dyrekcji co do tematów w których mamy wiele wątpliwości.

Informator Związkowy 25/2020

 

2020-07-24 -

 

TI Poland Sp. z o.o. to kolejna Spółka która wchodzi w szeregi naszej Międzyzakładowej Organizacji Związkowej

 

        Pragniemy poinformować, iż w inicjatywy pracownków Spółki TI Poland Sp. z o.o. z jaką zwrócili się do naszego Związku Zawodowego w lipcu  2020 roku Zarząd Związku postanowił rozszerzyć swoją dziłalność statutową o w/w Spółkę.

     TI POLAND SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja przewodów hamulcowych i paliwowych. Powstała w 2001 roku. Forma prawna firmy TI POLAND SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 9371000329, numer REGON 070661916 i KRS 0000071092, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Bestwińska 143a 43-346 Bielsko-Biała, województwo ŚLĄSKIE. Z firmą TI POLAND SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48334992100. Odwiedź stronę internetową  firmy TI POLAND SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail tipoland@pl.tiauto.com

 

 
www.kompmar.net.pl