Strona główna


Witamy na naszej stronie.... zalecana przeglądarka Mozilla Firefox

aktualnosci

09 - 01 - 2019   


Bal Metalowca 2019.

              

         Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 23 lutego 2019r (sobota) organizuje dla członków Związku Bal Metalowca w Kompleksie Gastronomicznym „Kameliowy Zakątek”, budynki ZIAD-u Bielsko-Biała Al. Armii Krajowej 220 (kierunek — Szyndzielnia, Szpital Wojewódzki)Wszystkich zinteresowanych zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami. Bal Metalowca 2019

 

 


09 - 01 - 2019   


Nowy Rok nowe wyzwania.

 

         W dniu 9.10.2018r Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej skierował pisma do Spółek, w których prowadzimy działaność Statutową ( FCA Poland, FCA Powertrain, FCA Services, Sirio, Marpol) o zorganizowanie spotkań celem przedstawienia wyników ekonomicznych za rok 2018, oraz planów produkcyjnych na rok 2019. Spotkania mają na celu przygotowanie się do rozpoczęcia prac nad wzrostem funduszu płac dla pracowników, którzy pracują w tych Spółkach. Zarząd Związku Zawodowego do końca stycznia 2019 planuje takie pisma złożyć we wszystkich Spółkach, w których nie ma podpisanego porozumienia płacowego na rok 2019.

 


14 - 12 - 2018   

 

 

Boże Narodzenie 2018

 

 

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W gronie najbliższych osób, w miłości, radości i ciepłej atmosferze. Sukcesów w pracy i wytrwałości w realizacji planów.  Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.

 

 

 

 

W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań a Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil i spełni najskrytsze marzenia.

 

Zarząd NSZZ Pracowników

Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej

 


05 - 12 - 2018   

 

Upominki świąteczne 2018

 

 

Zarząd NSZZ Pracowników FCA Poland i Spółek Organizacja Międzyzakładowa w Bielsku-Białej informuje, że już od 6 grudnia 2018 w godzinach 7:00 - 15:00 zaprasza naszych członków Związku po odbiór tegorocznych prezentów upominkowych przygotowanych przez Zarząd. Upominki można odebrać w siedzibie Związku obiekt nr 20 – strona północna.

 

 

 


04 - 12 - 2018   

 

Nagroda Świąteczna 2018!!!

 

 

     W połowie listopada Zarząd naszego Związku tradycyjnie jak co roku skierował do wszystkich Spółek w których prowadzimy działalność statutową stosowne wnioski o przystąpienie do rozmów celem określenia wysokości tegorocznej nagrody świątecznej. Poniżej prezentujemy tabelę zawierającą wysokości nagród w poszczególnych Spółkach.

 


29 - 11 - 2018   

 

Przyszłość przemysłu samochodowego.

 

 

 

    W dniu 28 listopada w Lipsku odbyła sie konferencja na temat "Przyszłość przemysłu samochodowego" której organizatorem był IG Metal z regionu Berlin-Branderburgia-Saksonia.

 


27 - 11 - 2018   


Wybory Społecznej Inspekcji Pracy w Electropoli Poland Sp. z o.o.

 

Zarzad NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej, pragnie poinformować, że w dniu 23 listopada 2018 Komisja Wyborcza zgodnie z regulaminem wyborczym przeprowadziła wybory na Wydziałowych Spółecznych Inspektorów Pracy w Electropoli Poland  Sp. z  o.o. w Bielsku-Białej

 


20 - 11 - 2018   

 

Komunikat

Wybory Delegatów na kadencję 2019-2024

 

Koleżanki i Koledzy kadencja Zarządu Związku Zawodowego 2014-2019 dobiega końca i w związku z tym Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej informuje członków Związku Zawodowego, iż w dniu 14.11.2018 roku przyjął stosowną uchwałę o Ordynacji Wyborczej na Delegatów Związku Zawodowego na kadencję 2019-2024

Wybory na delegatów z poszczególnych Spółek w których prowadzimy swoją działalność statutową zostaną przeprowadzone do 31.12.2018 roku według zatwierdzonej ordynacji wyborczej

Kandydatów można zgłaszać na Karta zgłoszeniowa  do dnia 7 grudnia 2018

Ordynacja Wyborcza

 

 

 


15 - 11 - 2018   

 

Wypoczynek nad Morzem Śródziemnym

 

 

         Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku Białej informuje że w dniach 4-12.08.2019r organizuje wczasy dla członków Związku Zawodowego wraz z rodzinami.

    Tym razem wypoczynek zostanie zorganizowany nad Morzem Śródziemnym w Turcji - Alanya a zakwaterownie Ultra All Inclusive będzie w hotelu Drita Resort&Spa 5*

     Szczegóły w Turcja Drita 2019

 

 

 

 


26 - 10 - 2018   


Zmiany w Grupie Magneti Marelli

 

      Zarząd NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej, pragnie poinformować członków Związku Zawodowego oraz wszystkich pracowników Spółki Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko-Biała, iż w ostatnich dniach zostaliśmy poinformowani o rozpoczeciu transakcji z japońską firmą Calsonic Kansei.

      Firmy nawiązują ze sobą wspólpracę w celu utworzenia jednego dużego przedsiębiorstwa producyjnego pod nazwą Magneti Marelli CK Holdings. Jak wynika z naszych informacji proces ten potrwa ok sześciu miesięcy.

     Jako Organizacja Związkowa mamy nadzieję że powstanie tak dużego przedsiębiorstwa pozwoli na większy rozwój zdolności obsługi klijentów na całym świecie co przełoży się  na zwiększeniu kondycji finansowej oraz uzupełni linię produktów.