Spółki / Aktualności > SPM


 

        Siedziba Firmy:      

 Bieruń ul.Turyńska 135, 

43-150 Bieruń

tel.+48 32 2179305

 

 

 

2022-04-20 -

 

SPM Poland Sp. z o.o. to kolejna Spółka która zasila szeregi naszej Międzyzakładowej  Organizacji Związkowej

 

  Zarzad NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej pragnie poinformować, że zgodnie z inicjatywą z jaką zgłosili sie do nas Pracownicy Spółki SPM Poland Sp. o.o. oraz zgodnie z podjęta Uchwałą Zarządu Związku, postanowilismy rozszerzyć swoją działalnośc związkową o w/w Spółkę. Jako Organizacja Związkowa prowadzimy już działalnośc w spółce Sistema Poland Sp. z o.o. a teraz będziemy również wspierać pracowników Spółki SPM Poland Sp. z o.o. Obie Spółki obecnie należą do grupy BCUBE

Dzięki pracy profesjonalnego zespołu, który opracowuje indywidualne rozwiązania, BCUBE w Polsce działa w 7 lokalizacjach: Tychy, Bielsko – Biała, Bieruń, Łódź, Sosnowiec, Świdnik i Warszawa, z 6 centrami logistycznymi świadczącymi usługi zintegrowanej logistyki na powierzchni 260 000 m2 i zarządzającymi magazynami o powierzchni ponad 200 000 m2, centrum badawczo-rozwojowym i biurem handlowych.

Główne sektory interwencji to: Przemysł motoryzacji, lotnictwa i obrony, technologii, konsumencki i ochrony zdrowia.

W Polsce BCUBE oferuje szeroki wachlarz usług: magazynowanie, pakowanie, wspólne pakowanie, sekwencjonowanie, kompletowanie zestawów, współprodukcja, montaż, zaopatrzenie linii produkcyjnych: dostawa just-in-time i just-in-sequence, transport wewnętrzny na obszar zakładu, rozwiązania typu pick-to-light, pick-by-point, RFID (radio-frequency identification), Automated Guided Vehicle, zarządzanie opakowaniami i pojemnikami, analiza i zarządzanie całym łańcuchem dostaw, w tym planowanie i optymalizacja wydajności. 

www.kompmar.net.pl